Darłówko i okolice

Nocleg, gdzie wynająć żeby nie żałować?

To jest pytanie które zadaje sobie bardzo dużo osób podczas wyboru miejsca na urlop. W tym wpisie chcę podzielić się z wami miejscem gdzie jeżdżę co roku i zawsze jestem zadowolona.

Miejsce o którym piszę to domki „Paula”, położone w Darłowie 2 km od pięknej plaży w Darłówku czy dzikiej plaży w pobliżu jeziora Kopań. Domki leżą na uboczu miasteczka w cichej okolicy, z jednej strony pola zbóż oraz wiatraki na wzgórzu, natomiast z drugiej strony inne domki. Jest to miejsce idealne dla rodzin. Duży plac zabaw z huśtawkami, boisko do piłki czy stół do pingponga sprawiają że dzieci nie mogą się nudzić. Trampolina, piłkarzyki czy duży domek dla dzieci sprawą że dzieci na pewno znajdą coś dla siebie.

Domki są dla czterech lub pięciu osób ale z małą dopłatą spokojnie zmieści się sześć osób. Domki  są systematycznie odnawiane .  Wewnątrz jest pokój dzienny, sypialnie z łóżkiem piętrowym, łazienka oraz aneks kuchenny.

Wszystko bardzo mądrze przemyślane. Przed domkiem znajduje się duży taras, gdzie o poranku można wypić ciepłą kawę a wieczorami siedzieć do późna ze znajomymi.

Jest też miejsce na grilla czy ognisko, gdzie wieczorami zbierają się osoby z domków. Wtedy można poznać ciekawych ludzi, nie tylko z polski. Sama miałam przyjemność poznać parę z Grecji którzy niedawno przeprowadzili się do Polski.

O drewno do ogniska nie trzeba się martwić, bo wszystko jest zapewnione przez właścicielkę.

Właścicielka, czyli Pani Monika jest przesympatyczną i bardzo uprzejmą osobą. W każdym momencie naszego pobytu stara się aby każdy był zadowolony.

Na terenie posesji jest parking samochodowy.  Można trzymać pieska, lecz nie dużego.

Jest to bardzo fajne miejsce do wypoczynku, tak można z dziećmi tam wypocząć.Panuje tu rodzinna atmosfera. Po całym dniu na plaży dzieci mogą zająć się sobą na placu zabaw, a ja wtedy mogę trochę odsapnąć.  Dzieci jak to dzieci bardzo szybko zawierają nowe znajomości. Zabawa na placu trwa do późna.

Mam nadzieję że nie zanudziłam was tym tekstem, a jedynie zachęciłam do sprawdzenia tego pięknego miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *