WAKACJE 2020 KILKA PROPOZYCJI GDZIE POJECHAĆ ?

2. KOŁOBRZEG –  miasto które leży w północno-zachodniej Polsce.

Miejsce to jest bardzo chętnie odwiedzane przez turystów, z bardzo ładnym portem i jedną z najpiękniejszych latarni w Polsce. Rejsy statkami, dużo stanowisk z upominkami i restauracja na końcu mola które wybiega w morze.   Na plażach kosze do siedzenia, gdzie w czasie wiatru można się osłonić.

  

Baza gastronomiczna jest bardzo zróżnicowana, każdy znajdzie coś dla siebie. Od kuchni Polskiej, Chińskiej do zwykłego kebaba czy zapiekanki.  Choć jest to duże miasto, ceny w lokalach nie powalają z nóg a jeśli trochę dłużej poszukamy, znajdziemy lokal z tanim i pysznym jedzeniem jak Stacja Schabowy. Zamówione tam danie „Ucho słonia” jest bardzo duże za niewielką cenę jak i bardzo smaczne. Piękna szeroka i czysta plaża, tłumy osób, turystów z różnych krajów.

Przy tak dużej ilości ludzi, niełatwo jest znaleźć miejsce parkingowe.  Wąskie uliczki i brak większych parkingów to jest problem w Kołobrzegu.  Sądzę że dużo przyjemniej jest wynająć apartament przy morzu, niż gdzieś na obrzeżach.

Bardzo fajne miejsce na wypoczynek i zabawę. Latem odbywa się tutaj Festiwal w Kołobrzegu, wtedy plaże są wypełnione w całości. 

Jedna myśl w temacie “WAKACJE 2020 KILKA PROPOZYCJI GDZIE POJECHAĆ ?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *