Wakacje 2020 kilka propozycji gdzie pojechać ?

  Dziś chcę wam zaproponować kilka miejsc na urlop, w których wypoczynek będzie niezapomniany i zapewne będziecie chcieli tam wrócić.

 

1.Hel – miejsce malownicze, gdzie poza piękną plażą na cyplu poznamy i zobaczymy zabytki z czasów wojny. Jeśli pogoda dopisze jest tu naprawdę pięknie, wypoczynek na plaży z dala od barów, hoteli jest czystą przyjemnością.  Podczas  pięknej pogody z plaży można dojrzeć port w Gdańsku.

Polecam spacer na koniec cypla, po drodze spotkamy lokale gastronomiczne, budki z pamiątkami czy szafy z wędzonymi rybami. Parę metrów dalej rozpoczynają się zabytki z czasów wojny, które można zwiedzić.

Hel
Hel
Hel
Hel

Dla osób starszych, lub z dziećmi są do wynajęcia meleksy razem z przewodnikiem, który opowiada historię Helu.  Dookoła cyplu ciągnie się pomost, dzięki któremu spacer jest bardo przyjemny. Warty zobaczenie jest port morski, latarnia morska czy fokarium.

Na Helu można wynająć pokoje lub jak ja wolę domki letniskowe. Na Hel można dojechać pociągiem, autobusem lub samochodem.

Jeśli chcemy przyjechać tu na jeden dzień, jest dużo parkingów na samym końcu cyplu. Ludzie oddają każdy kawałek podwórka, nie jest to niestety taniocha.  Ja byłam tam latem jak i zimą. Za każdym razem było świetnie. Zapraszam na Hel, miejsce warte zobaczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *